توسط :سئو یاری
دسته بندی :

طراحی سایت در تبریز – بهترین طراح و پشتیبان سایت

5
(2)

اگر تصمیم گرفته باشید که کسب و کارتان را وارد دنیای اینترنت کرده و گسترش بدهید به احتمال زیاد اولین کاری که انجام خواهید داد ، طراحی سایت برای کسب و کارتان است.

زمانی که در شهر تبریز به دنبال یک طراح سایت خوب و با سابقه می گردید متوجه می شوید که گزینه های زیادی برایتان وجود ندارد.

به همین دلیل اکثر شرکت ها و کسانی در تبریز سکونت دارند و می خواهند سفارش طراحی سایت بدهند ، ترجیح می دهند این کار را به طراحانی که اکثر در شهر تهران حضور دارند ، بسپارند.

طراحی سایت در تبریز - بهترین طراح و پشتیبان سایت
طراحی سایت در تبریز – بهترین طراح و پشتیبان سایت

طراحی سایت در تبریز

در شهر تبریز ، سئوکارها و طراحان سایت بسیار خوبی وجود دارد ولی متاسفانه اکثر اوقات تبلیغات خوبی ندارند و خودشان را معرفی نمی کنند به همین دلیل معمولا مشتری هایی از شهر خودشان پیدا نکرده و اکثرا از سایر شهرهای بزرگ سفارش می گیرند.

من محمد حسینی نژاد هستم و از سال 88 وارد حرفه طراحی سایت و سئو شدم . در طی این سالها مدیریت چندین سایت بزرگ خبری و مجله ای و فروشگاه اینترنتی را به عهده داشتم که همه آنها پروژه های شخصی من هستند.

چرا باید سایت داشته باشم ؟

با وجود اینکه این روزها تقریبا اکثر افراد می دانند که بدون حضور در اینترنت و بدون داشتن سایت نمی توانند در دنیای تجارت حرفی برای گفتن داشته باشند ولی باز هم کسانی هستند که این سوال را دارند که اصلا چه نیازی به طراحی سایت وجود دارد؟

داشتن سایت یعنی داشتن مشتری های کشوری

زمانی که شما مثلا یک مغازه در بازار تبریز دارید ، در بهترین حالت می توانید مشتری هایی از خود تبریز و حداکثر از اطراف تبریز داشته باشید .

در حالی که وقتی شما برای خودتان سایت دارید ، کسب کارتان دیگر محدود به تبریز نیست و در تمام نقاط کشور ، از شهرهای بزرگ گرفته تا کوچترین بخش های ایران ، در دسترس هستید.

دقیقا هر جایی در این کشور، اینترنت وجود داشته باشد ، شما هم هستید و می توانید مشتری داشته باشید. این یعنی داشتن یک بازار به وسعت کل ایران .

وقتی خواب هستید کسب درآمد کنید

در سالهای قبل وقتی این جمله را از کسی می شنیدید حتما فکر می کردید که کلاهبرداری در کار است . ولی حالا خوب می دانید که وقتی سایت دارید ، انگار مغازه شما شبانه روزی باز است و مشتری هایی دارید که حتی زمانی که خواب هستید ، وارد فروشگاه اینترنتی شما می شوند و از شما خرید می کنند.

این دقیقا یعنی زمانی که خواب هستید ، فروشگاه اینترنتی شما برایتان در حال کار کردن و ثبت سفارش است .

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

تاریخ بروزرسانی : 11-07-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (طراحی سایت در تبریز – بهترین طراح و پشتیبان سایت) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *