توسط :سئو یاری
دسته بندی :

پشتیبانی سایت از لحاظ مشکلات فنی و سئو

5
(5)

نیاز به پشتیبانی فنی و کیفی سایت ها در یکی دو سال اخیر بسیار بیشتر از قبل شده است . چرا که بخاطر شرایط خاص ناشی همه گیری بیماری ، تمایل به دور کاری و کسب درآمد از اینترنت شدیدا افزایش پیدا کرده است.

از طرفی با رشد قارچ گونه فروشنده های پکیج های آموزش سئو  و طراحی سایت، تعداد زیادی از دانشجویان این پکیج ها ، بدون تجربه و بدون دانش کافی وارد بازار طراحی سایت شدند و شروع به جذب مشتری کردند.

این مشتری ها در ابتدا از بابت اینکه توانسته اند با قیمت بسیار کم و در حد چهار پنج میلیون تومان صاحب وبسایت شوند بسیار راضی بودند ولی در ادامه کار متوجه مشکلاتی در سایتشان می شوند که ناشی از بی تجربگی و یا سرهم بندی کردن سایت توسط طراح است .

معمولا برای رفع این مشکلات یا باید به طراح قبلی مراجعه کنید که در اکثر موارد جواب درست و حسابی دریافت نخواهید کرد و یا باید آستین ها را بالا زده و در به در و با کمک گرفتن از جستجوی گوگل ، خودتان شروع به رفع این مشکلات کنید.

شدیدا توصیه می شود که تا جایی که امکان دارد خودتان تلاش کنید و نگهداری از سایتتان را با استفاده از آموزش های موجود در گوگل ، خودتان به عهده بگیرید .

ولی در صورتی که زمان و یا به هر دلیلی امکان یادگیری این موارد را ندارید ، ما می توانیم در سریع ترین زمان ممکن و در بهترین حالت مشکلات سایت شما را رفع کنیم .

پشتیبانی سایت از لحاظ مشکلات فنی و سئو
پشتیبانی سایت از لحاظ مشکلات فنی و سئو

پشتیبانی سایت های وردپرسی

در صورتی که سایت شما با استفاده از وردپرس طراحی شده است برای رفع مشکلات احتمالی و یا افزایش امکانات به سایتتان می توانید روی ما حساب کنید.

افزایش سرعت سایت وردپرسی

رایج ترین مشکلی که ممکن است برای سایت های وردپرسی بوجود بیاید ، مشکل سرعت است . اگر سایت شما به خوبی لود نمیشود و کاربر باید مدت زیادی منتظر لود شدن سایتتان باشد ، می تواند تاثیر بسیار بدی بر روی سئوی سایتتان و بر روی میزان فروش شما داشته باشد .

ما می توانیم سرعت لود سایت شما را به خوبی بهبود دهیم . برای این منظور سایت را از بابت مشکلات سرور ، مشکلات افزونه ها ، اشتباهات در بخش تنظیمات وردپرس و تنظیمات افزونه ها مورد بررسی قرار داده و به بهترین حالت ممکن تنظیم خواهیم کرد .

رفع ارورهای وردپرس

به مرور زمان و مخصوصا زمانی که می خواهید امکاناتی به سایتتان اضافه کنید و یا تصمیم دارید قالب سایت وردپرسی خود را تغییر دهید ، ممکن است با ارورها و خطاهایی مواجه شوید که به راحتی رفع نمی شوند و عملکرد سایتتان را دچار اختلال کرده اند.

ما تمام تلاشمان را می کنیم که این ارورها را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین و بهینه ترین حالت رفع کنیم .

رفع مشکلات سایت در زمان تغییر هاست و سرور

گاهی ممکن است در زمان تغییر هاست و سرور سایت ، مشکلاتی برای آن بوجود بیاید . برای رفع این مشکلات معمولا می توانید با بخش پشتیبانی شرکت هاستینگ ارتباط برقرار کنید و آنها این مشکلات را برایتان رفع می کنند .

در صورتی که مشکل شما توسط بخش پشتیبانی هاستینگ رفع نشده است و مسئولیت این کار را به عهده نمی گیرند می توانید روی کمک ما حساب کنید .

رفع مشکلات سئوی سایت وردپرسی

رفع مشکلات مربوط به سئوی سایت به اندازه رفع مشکلات گزینه های قبلی راحت نیستند. این مشکلات معمولا پیچیده و تخصصی هستند و در صورتی که توسط فردی ماهر و با تجربه رفع نشوند می تواند باعث افت شدید رتبه سایت شما شود.

هرگونه تغییر در تنظیمات سئو ، استراتژی لینک سازی و تولید محتوا در صورتی که به درستی اجرا نشود می تواند باعث وارد شدن زیان های جبران ناپذیری به سایت شود که در برخی از موارد کلا سایت را نابود کرده و شما را مجبور می کند که قید سایتتان را بزنید و از صفر با یک دامنه جدید شروع بکار کنید.

ما به صورت دقیق و حرفه ای سایت شما را مورد بررسی قرار داده و از بابت سئو در بهینه ترین و بهترین حالت ممکن سایتتان را تنظیم و بهینه سازی می کنیم .

رفع مشکلات فروشگاه های ووکامرسی

به دلیل اینکه اکثر آموزش های موجود در سطح اینترنت بر پایه وردپرس هستند ، تعداد فروشگاه های اینترنتی که با استفاده از افزونه ووکامرس وردپرس راه اندازی شده اند بسیار زیاد است .

ووکامرس یک افزونه قدرتمند و همه فن حریف برای طراحی فروشگاه اینترنتی بر پایه وردپرس است ولی این افزونه به دلیل گستردگی تنظیمات و افزونه های جانبی و قالب های مختلف و سنگین ، می تواند مشکلاتی زیادی برای فروشگاه های اینترنتی بر پایه ووکامرس ایجاد کند.

ما برای فروشگاه اینترنتی شما می توانیم خدمات زیر را انجام دهیم .
 • بهبود سرعت لود سایت در بخش کاربری
 • بهبود سرعت لود سایت در بخش پیشخوان وردپرس
 • تنظیمات ووکامرس
 • تنظیمات افزونه های جانبی
 • فعال کردن ثبت نام و ورود با استفاده از شماره موبایل و غیر فعال کردن ایمیل با استفاده از افزونه
 • انجام تنظیمات مربود به افزونه دیجیتس
 • تغییر ، افزودن و یا حذف کردن فیلدهای اضافی در بخش ثبت سفارش ووکامرس
 • و …..

رفع مشکلات مربوط به فروشگاه های اینترنتی بر پایه اپن کارت

اپن کارت یکی از بهترین و سریع ترین فروشگاه سازهای موجود است ولی به دلیل نبود آموزش های کامل و جامع در وب فارسی ، تعداد فروشگاه های اپن کارتی بسیار کمتر از ووکامرس است .

در صورتی که فروشگاه شما بر پایه اپن کارت طراحی شده است برای رفع مشکلات آن می توانید روی ماحساب کنید.

برخی از خدماتی که ما برای فروشگاه اپن کارتی شما انجام می دهیم عبارتند از :
 1. ارتقاء فروشگاه شما از ورژن های قدیمی به نسخه های جدیدتر در صورتی که افزونه ها و قالب فروشگاه شما برای ورژن های جدیدتر وجود داشته باشد .
 2. نصب قالب
 3. نصب افزونه ها
 4. تغییر قالب فروشگاه
 5. رفع ارورهای فروشگاه
 6. تنظیمات فروشگاه
 7. انجام تنظیمات تخصصی و دقیق برای قالب ژورنال اپن کارت
 8. خرید و نصب قالب ژورنال برای فروشگاه شما
 9. طراحی بخش کاربری با استفاده از قالب ژورنال طبق نظر شما
 10.  و ….

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

تاریخ بروزرسانی : 28-10-2021
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (پشتیبانی سایت از لحاظ مشکلات فنی و سئو) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *