توسط :سئو یاری
دسته بندی :

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس با Tailwind CSS – تیلویند

4.3
(11)

Tailwind CSS – تیلویند یک فریمورک جدید ، مدرن و ساده است.شعار اصلی این فریمورک این است که بدون خروج از صفحه html ، طرح خودتان را بسازید کنید. +

Rapidly build modern websites without ever leaving your HTML.

Tailwind CSS – تیلویند بسیار سریع و سبک است . در این فریمورک ، طرح نهایی شما حاوی کدهای سی اس اسی خواهد بود که در طراحی از آن استفاده کرده اید و خبری از کدهای اضافی نیست .برای مثال زمانی که شما با استفاده از بوت استرپ قالب خودتان را طراحی می کنید ، تمام استایل ها و کدهای آن در سایت شما لود می شوند در حالی بسیاری از آنها در طراحی قالبتان استفاده نشده اند ولی در Tailwind CSS – تیلویند به این صورت نیست و کدهای ساخته شده توسط این فریمورک فقط همان هایی هستند که برای قالب شما مورد نیاز است خبری از کدهای اضافی و سنگین نیست .

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس با Tailwind CSS - تیلویند

در صورتی که طراحی شما به صورت اصولی و حرفه ای انجام شده باشد ، استایل نهایی می تواند حجمی کمتر از 20 کیلو بایت داشته باشد در حالی که مثلا در طرح هایی بر پایه بوت استرپ ، حجم استایل های لود شده بیشتر از 300 کیلو بایت هستند.

طراحی قالب وردپرس با Tailwind CSS – تیلویند

با استفاده از این فریمورک به راحتی می توانید در کمترین زمان قالب دلخواه خودتان را با بهترین UI و سبکترین حالت ممکن طراحی کنید. به دلیل اینکه در حال حاضر بر طبق قوانین گوگل و با توجه به اصول سئو ، سبک بودن قالب سایت یک امتیاز محسوب می شود ، طراحی قالب با استفاده از Tailwind CSS – تیلویند می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

به دلیل اینکه اتصال قالب طراحی شده با Tailwind CSS – تیلویند به وردپرس پیچیدگی های خاص خودش را دارد ، در این آموزش به صورت کامل از صفر تا صد نحوه طراحی قالب با این فریمورک و تبدیل آن به قالب وردپرس آموزش داده خواهد شد.

سرفصل های دوره عبارتنداز :

  • آموزش نصب Tailwind CSS – تیلویند
  • آموزش طراحی قالب با استفاده از Tailwind CSS – تیلویند
  • آموزش استفاده از آلپاین جی اس همراه با Tailwind CSS – تیلویند
  • آموزش تبدیل قالب طراحی شده به قالب وردپرس

در این دوره یک قالب خبری و یک قالب فروشگاهی با استفاده از Tailwind CSS – تیلویند طراحی شده و سپس به صورت کامل به قالب وردپرس تبدیل خواهد شد .

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.3 / 5. Vote count: 11

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

تاریخ بروزرسانی : 09-05-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (دوره آموزش طراحی قالب وردپرس با Tailwind CSS – تیلویند) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *